Drzwi płytowe wewnętrzne od producenta

Drzwi płytowe

Drzwi płytowe to modele o konkretnej konstrukcji, która wpływa nie tylko na wygląd skrzydeł, ale również ich funkcjonalność. Ten rodzaj skrzydeł składa się z ramiaka z płyty MDF i wypełnienia typu „plaster miodu”, obłożonego płytami HDF z obu stron drzwi. Dzięki temu, że ramiak jest niewidoczny, to całość daje jednolity i estetyczny efekt. Zastosowane wypełnienie ma funkcje usztywniające, a także dźwiękochłonne, dzięki czemu drzwi wewnętrzne płytowe doskonale sprawdzają się w mieszkaniach i domach jednorodzinnych

Konstrukcja

Konstrukcja

Ramiak z płyty MDF pokryty dwiema płytami HDF oklejonymi materiałem dekoracyjnym

Technologia soft

Niewidoczne łączenie materiałów dekoracyjnych

Szklenie

Mleczne szkło DECORMAT o grubości 4mm wykończone ramką przyszybową

Powierzchnia

Elementy oklejone ekologicznymi i innowacyjnymi materiałami dekoracyjnymi

Okucia

Dwa zawiasy łożyskowe wkręcane/ocynk srebrny

Wyposażenie

Zamek w wersji PK/WC/ZO/WB rozstaw 72/50 ocynk srebrny

Drzwi płytowe od Perfect Door

W naszej ofercie dostępne są drzwi wewnętrzne płytowe, które różnią się kolorem, wzornictwem, rodzajem wypełnienia oraz innymi detalami. Proponujemy m.in.:

  • drzwi płytowe DEVON z wypełnieniem stabilizującym papierem „plaster miodu”,
  • drzwi płytowe DORO w wersji pełnej lub z tulejami,
  • drzwi płytowe Preston Plus z mlecznym szkłem DECORMAT o grubości 4mm,
  • drzwi płytowe LAGO oklejone materiałem dekoracyjnym.

Stawiamy na szeroki wybór produktów, które każdy Klient może dopasować do swoich potrzeb. Dlatego drzwi płytowe, jakie oferuje producent Perfect Door są dostępne w różnych szerokościach (60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm), w zestawie z zamkiem, rozstawem i zawiasami łożyskowymi. Na zamówienie przygotowujemy drzwi płytowe w systemie dwuskrzydłowym, naściennym czy chowanym w ścianę. Możesz także zdecydować o rodzaju ościeżnicy – regulowana, stała, regulowana bezprzylgowa lub nakładkowa. 

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne płytowe?

Zastanawiasz się, czym różnią się drzwi płytowe od ramowych? Te pierwsze mają charakterystyczną konstrukcję, którą współtworzą sztywne płyty przymocowane do ramiaka. Natomiast drzwi ramowe składają się ze szkieletu konstrukcyjnego o widocznej ramie. W takiej ramie znajdują się zazwyczaj różnego rodzaju wypełnienia np. elementy szklane, kaseton czy płyciny. W przypadku drzwi płytowych pomiędzy płytami umieszczone jest wypełnienie stabilizujące. Drzwi płytowe wewnętrzne mogą jednak posiadać przeszklenia lub być jednolite i gładkie – możesz dopasować model do swoich upodobań. 

Zainteresowała Cię ta kategoria produktów? Zobacz poniżej, jak prezentuje się konstrukcja drwi płytowych, a także poznaj modele drzwi płytowych wewnętrznych dostępnych w naszym asortymencie. Jako ceniony producent drzwi oferujemy szeroki wybór produktów, wśród których każdy Klient odnajdzie ciekawą propozycję dla siebie. 

Sprawdź również pozostałe kategorie od Perfect Door:


© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | PerfectDoor Sp. z o. o.
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | PerfectDoor Sp. z o. o.