Drzwi inwestycyjne wewnętrzne od producenta

Drzwi inwestycyjne

Przedstawiamy Państwu rozszerzoną kolekcję drzwi dedykowanych prywatnym lub instytucjonalnym inwestorom – drzwi inwestycyjne. W tym segmencie odnajdą Państwo zarówno ekonomiczne, wzmacniane, dzwiękochłonne, jak i przeciwpożarowe skrzydła drzwiowe, a także pełne zestawy zawierające ościeżnice, próg i wizjer. Tak szeroki wybór pozwala na swobodne dopasowanie modelu drzwi do konkretnych potrzeb oraz upodobań. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją z tej kategorii!

Konstrukcja

Uno

Linos

Solid

Volume, Volume Set

Marcus

Meteor

Wypełnienia

Płyta wiórowa

Płyta homalight

Drzwi inwestycje od Perfect Door

Drzwi inwestycyjne, jakie oferuje producent Perfect Door są świetnym zabezpieczeniem pomieszczeń, a ponadto wyróżniają się estetycznym wzornictwem. Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki solidnej budowie, która pełni funkcję ochronną i jest odporna na zniszczenia, a także zabrudzenia. Drzwi inwestycyjne są stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dlatego ich konstrukcja spełnia wszelkie niezbędne wymogi. Tego rodzaju drzwi są również ciekawe wizualnie – charakteryzują się prostotą, która nawiązuje do klasycznych skrzydeł drzwiowych.

Ponadto skrzydła posiadają wysokiej jakości wypełnienie z płyty wiórowej lub płyty homalight. Drzwi inwestycyjne wewnętrzne są chętnie wybierane przez inwestorów, którzy montują je w obiektach publicznych, komercyjnych czy mieszkalnych. Asortyment Perfect Door zainteresuje również deweloperów, którzy poszukują bezpiecznych i estetycznych rozwiązań dla nowo wybudowanych inwestycji. 

Zainteresowała Cię propozycja Perfect Door? W naszej ofercie dostępne są rozmaite drzwi inwestycyjne, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do charakteru inwestycji – sprawdź, co obejmuje nasz asortyment!

Asortyment sklepu online

Jako producent drzwi, w tym producent drzwi inwestycyjnych, stawiamy na produkty najwyższej jakości, wykonane w solidny sposób z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze drzwi inwestycyjne wyróżniają się funkcjonalnością, nie brakuje im również estetycznego designu, który dopasuje się do wnętrz o różnej stylistyce.

Poniżej możesz zapoznać się z dokładnym opisem konstrukcji naszych drzwi inwestycyjnych, w zależności od konkretnego modelu. Drzwi inwestycyjne wewnętrzne od Perfect Door różnią się między sobą rodzajem wypełnienia, typem oklejenia skrzydła, a także grubością całej konstrukcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a także szczegółowego sprawdzenia asortymentu. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Sprawdź również:

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | PerfectDoor Sp. z o. o.
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | PerfectDoor Sp. z o. o.