Witamy w PerfectDoor

Perfectdoor Sp. z o.o. jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłym inwestycjom w nowe technologie firma zdążyła wypracować stabilną pozycję na rynku drzwi wewnętrznych i ościeżnic.

Firma rozwija swoją ofertę nieustannie poszerzając portfolio produktów, wzorów i kolorów. Ostatnie lata przyniosły szereg inwestycji w nowoczesny park maszynowy pozwalający na zwiększenie wolumenu produkowanych przez firmę drzwi modułowych, lakierowanych, okleinowanych i inwestycyjnych, a także ościeżnic i listew przypodłogowych.

Obok klasycznych modeli drzwi, PerfectDoor posiada szeroką gamę nowoczesnych wzorów. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, inwestuje w nowoczesne technologie, kadrę pracowniczą oraz jakość swoich produktów.

Nasze wartości

Naszą misją jest dostarczanie na rynek wyrobów stolarki drzwiowej produktów charakteryzujących się wyjątkową trwałością i atrakcyjnym wzornictwem w przystępnej cenie przy jednoczesnym wzroście liczby zadowolonych klientów i pracowników firmy.

Naszą wizją jest dążenie do osiągnięcia równowagi między wzrostem sprzedaży produktów, zadowoleniem klientów oraz satysfakcją pracowników, w których dostrzegamy potencjał firmy. Wspólnie z klientami, dostawcami, pracownikami oraz udziałowcami wypracowujemy zysk, który może finansować rozwój naszego przedsiębiorstwa oraz zapewnić utrzymanie niezależności finansowej. Dzięki temu tworzymy nowe miejsca pracy i inwestujemy w nowoczesne technologie wytwarzania naszych produktów.

  1. Zapewnienie stabilnej pozycji na rynku krajowym drzwi wewnętrznych i ościeżnic poprzez dostarczanie wyrobów i usług najwyższej jakości
  2. Systematyczny rozwój i doskonalenie procesów technologicznych
  3. Rozwój oferty wzorów i kolorów wyrobów
  4. Doskonalenie umiejętności i wiedzy pracowników
  5. Doskonalenie systemu zarządzania w firmie
  6. Tworzenie korzystnych relacji z interesariuszami

Środkiem do osiągnięcia wyznaczonych celów jest według nas realizacja różnych projektów we wszystkich płaszczyznach działalności przedsiębiorstwa. Dokonywane są zakupy innowacyjnych maszyn i urządzeń dla produkcji, wdrażane nowe systemy magazynowania, nowoczesne oprogramowanie a także realizowane działania mające na celu zdobywanie i podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników. Korzystając z dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, daliśmy pracownikom m.in. możliwość uczestnictwa w kursie, którego celem było przygotowanie przyszłych operatorów wózków jezdniowych i zdobycie wymaganych do tego uprawnień. Przy udziale środków z KFS, przeprowadziliśmy także szkolenia Kaizen i Lean Management, które zapewniają nam profesjonalne zarządzanie realizacją produkcji. Ponadto jesteśmy beneficjentem środków Unijnych, które zostały wykorzystane w zakończonych już sukcesem przedsięwzięciach. Nasze doświadczenie w realizacji projektów, otwiera nam drogę do dalszych, niestrasznych nam wyzwań.

Najpopularniejsze produkty

Drzwi płytowe
Drzwi modułowe
Ościeżnice regulowane OR
Drzwi inwestycyjne

Poznaj nas lepiej

Automatyzacja produkcji
Automatyzacja produkcji
Automatyzacja produkcji pozwala na ograniczenie ludzkiej pracy fizycznej oraz na osiąganie harmonii między wydajnością a standardem oferowanej przez nas pracy. Automatyzacja zapewnia nam także jakość oferowanych produktów i skraca czas oczekiwania klientów na zamówienie.
Wizyta studentów
Wizyta studentów Politechniki Świętokrzyskiej
Naszą fabrykę mieli okazję poznać studenci Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Od podszewki został im przedstawiony proces wytwarzania oferowanych przez nas produktów a nasza załoga odpowiadała na wszystkie pytania informując jednocześnie o możliwościach i ofercie zatrudniania studentów naszej firmie w ramach stażu bądź praktyk studenckich. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj http://tu.kielce.pl/drzwi-do-kariery/
Badanie i rozwój
Badanie i rozwój
Posiadamy odpowiednie struktury organizacyjne pozwalające na prowadzenie działalności w zakresie rozwoju naszych produktów. Dział B+R stale pracuje i poszerza zakres prowadzonych badań nad wdrażaniem nowych, innowacyjnych produktów i technologii. Opracowywane są prototypy, które podlegają dokładnym testom wytrzymałościowym.

Nasi klienci