Szukasz idealnych drzwi do swojego domu? Proponujemy wyjątkowe rozwiązanie – nowoczesne drzwi modułowe. Co to jest i w jakiej sytuacji warto wybrać tę opcję? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Drzwi modułowe – co to?

Rozwiązania modułowe to innowacyjne konstrukcje na miarę współczesnych czasów. Dlaczego? Ich wyjątkowość polega na możliwości stworzenia drzwi, które będą odpowiadać w całości na potrzeby użytkowników. Elementowa budowa skrzydeł umożliwia szeroki wybór różnorakich modeli. Decydując się na drzwi modułowe, można zdecydować o wyglądzie i funkcjonalności takich elementów jak:

Kiedy warto wybrać drzwi modułowe?

Wybór drzwi to nie tylko kwestia zdecydowania o kolorze, materiale czy o stronie otwierania. Warto zwrócić uwagę na ogromne możliwości personalizacji, szczególnie pod względem wzornictwa. Drzwi wewnętrzne modułowe (ramowe) mają konstrukcję nawiązującą do tradycyjnych, ciężkich skrzydeł. Składają się zazwyczaj z dwóch pionowych ramiaków i poprzeczki, często są wypełniane szybami i różnej grubości płycinami.

Oprócz klasycznego designu, drzwi modułowe są również wyjątkowo stabilne i wytrzymałe, ponieważ wszystkie elementy są montowane razem. To rozwiązanie przypadnie więc do gustu indywidualistom, którzy cenią sobie tradycyjne wzornictwo oraz trwałe produkty. Drzwi modułowe wyróżniają się również ogromnymi możliwościami personalizacji. Polecane są więc osobom, które poszukują wyszukanych drzwi wewnętrznych.

Podsumowanie

Jak widać, drzwi modułowe mają mnóstwo zalet. Jako producent drzwi oraz producent ościeżnic proponujemy szeroki wybór wzorów, wśród których z pewnością znajdziesz interesujące Cię rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, a także do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Jedna odpowiedź

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | PerfectDoor Sp. z o. o.
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | PerfectDoor Sp. z o. o.